Mirë se vini në Blog tonë

Rreth Nesh

Youth is not a time of life, it is a state of mind. You are as old as your doubt, your fear, your despair. The way to keep young is to keep your faith young. Keep your self-confidence young. Keep your hope young.  

Luella F. Phean

Sic përmendet dhe më lart rinia nuk është një periudh e jetës, por një stad mendor. Misioni jonë është të transmetojmë zërin rinor të Shqipëris, dhe kjo faqe do të na ndihmoj me këtë proces, ndaj ju ftojmë të eksploroni për më tepër informacion.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: