Të rinjtë dhe talentet

Të rinjtë dhe talentet
Në emisionin e sotëm do të flasim për frymën rinore, që na percjell shpirti i tyre krijues. Talentet shqiptare ndër vite, ndryshimet, mundësitë dhe aspiratat për të ardhmen. Me shumë mesazhe pozitive të rinjtë ndajnë eksperiencat e tyre. Na ndiqni! #StayRin

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: